Egzaminy dyplomowe IX edycji studiów MBA

W sobotę 17 czerwca 2023 r. w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbyły się egzaminy dyplomowe IX edycji studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA). To prestiżowe studia z zakresu zarządzania dla osób pracujących na stanowiskach kierowniczych lub ubiegających się o takie funkcje.

Egzaminy rozpoczęły się o godz. 11:00. W pierwszej kolejności odbyła się część pisemna w formie testu obejmującego zagadnienia poruszane w trakcie trwania nauki. Słuchacze musieli poprawnie odpowiedzieć na pytania m.in. z zakresu finansów, zarządzania, ekonomii, prawa. Następnie przystąpiono do drugiej części obron, czyli prezentacji grupowych w oparciu o studium przypadku.

Warto podkreślić, że w trakcie trwania studiów Słuchacze MBA pracowali w zespołach nad rozwiązaniem konkretnego studium przypadku (case study) doskonaląc w ten sposób swoje umiejętności w zakresie przywództwa i zarządzania. Przyjęta formuła kształcenia pozwoliła także na poprawienie kompetencji związanych z organizacją pracy oraz komunikacją w zespole. Dała również możliwość intensywnej wymiany doświadczeń z różnych branż, co zaowocowało kreatywnym podejściem do rozwiązania problemu. W tym roku case study dotyczyło latających taksówek.

Wszystkim Absolwentom IX edycji studiów MBA gratulujemy doskonałych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

Osoby zainteresowane studiami podyplomowymi w AKSiM zapraszamy na stronę: podyplomowe.aksim.edu.pl