Takiej atmosfery i takiego doświadczenia na uczelni publicznej nie doświadczyłam

Absolwenci studiów podyplomowych MBA edycji VI i VII, Pani Joanna Sińczak oraz Pan dr Tomasz Sińczak (prywatnie małżeństwo) wzięli udział w programie “W naszej rodzinie”. Zobaczcie co powiedzieli o naszej uczelni i studiach, które ukończyli.

“Takiej atmosfery i takiego doświadczenia na uczelni publicznej nie doświadczyłam […] jest tutaj takie podejście całościowe do studenta […] jest oczywiście solidna baza merytoryczna, bardzo dobrzy wykładowcy, ale był też czas na integrację […] i te przyjaźnie do tej pory trwają.” mówi Joanna Sińczak.

Dr Tomasz Sińczak dodaje: “Studia te pozwalają odnaleźć się na rynku, każdemu, kto ma jakieś aspiracje do tego, żeby liderować w swoim środowisku […] pozwolą rozwinąć skrzydła i nie wyjść z AKSiM kulawym – integrujemy się, zdobywamy wiedzę, ale z drugiej strony jest położony bardzo istotny element na aspekt duchowy i aspekt patriotyczny. Nie ma zbytniego obciążenia tą odpowiedzialnością, ale wydaje mi się, że prawdziwa magia uczelni, polega na tym, że potrafimy znaleźć odpowiedni balans.”

Jeśli i Ty chcesz doświadczyć atmosfery studiowania w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu – zachęcamy Cię do zapoznania się z pełną ofertą studiów podyplomowych AKSiM, na które trwa obecnie rekrutacja.