Inauguracja X edycji MBA

25 marca 2023 r. w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zainaugurowano X edycję studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA). To prestiżowe i unikatowe studia z zakresu prawa, finansów i zarządzania dla osób ambitnych, które wiążą swoją przyszłość z wyższymi stanowiskami menedżerskimi i kierowniczymi.

Słowo powitania do rozpoczynających naukę skierował rektor uczelni o. dr Zdzisław Klafka, prof. AKSiM. Następnie nowi Słuchacze uczestniczyli w prelekcji zatytułowanej „Wprowadzenie do metod podejmowania decyzji finansowych”, którą przygotował dr hab. Paweł Felis, prof. SGH.

Wykład inauguracyjny nt. „Zarządzanie bezpieczeństwem państwa” wygłosił Mariusz Błaszczak – Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Obrony Narodowej.  W swoim wystąpieniu podkreślił m.in., że bezpieczeństwo jest fundamentem zarządzania państwem oraz podstawowym warunkiem rozwoju. Celem rządzących jest budowa silnego Wojska Polskiego poprzez zwiększanie liczebności żołnierzy, powoływanie do życia nowych jednostek, a także zakup nowoczesnego sprzętu wojskowego.

Pierwsze dwa dni nauki na studiach MBA to intensywne i zarazem niezwykle ciekawe zajęcia z przywództwa oraz zarządzania zmianą, które poprowadził dr Bart Tkaczyk.

Serdecznie witamy nowych członków społeczności akademickiej. Życzymy satysfakcji ze zdobytej wiedzy oraz poznania ciekawych ludzi, którzy z pewnością będą inspirować i motywować do dalszych działań!