Rekrutacja na studia podyplomowe przedłużona do 15.03!

Do 15. marca trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej.

Studia podyplomowe z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dziedzictwo myśli św. Jana Pawła II, mediacje i negocjacje, polityka ochrony środowiska, ekologia i zarządzanie, relacje międzynarodowe i dyplomacja oraz retoryka i wystąpienia przed kamerą to tylko niektóre z kierunków dostępnych w ofercie. Wszystkie pod okiem wybitnych specjalistów, nie tylko z Polski, ale i ze świata.

Uczelnia, prowadząc prestiżowe studia menadżerskie MBA, współpracuje z jedną z czołowych firm konsultingowych na świecie. Firma ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Wysoki poziom reprezentują też sami ludzie.

– Być może trudno w to uwierzyć, ale próżno szukać na innych uczelniach takiej kultury osobistej, tylu wartościowych ludzi, którzy naprawdę służą pomocą i wiedzą – ocenia Joanna Dunin, która na WSKSiM podyplomowo studiowała stosunki międzynarodowe i dyplomację oraz politykę gospodarczą i bankowość.

Mocną stroną uczelni jest także troska nie tylko o sferę intelektu, ale i ducha studentów – mówi rektor uczelni o. Zdzisław Klafka CSsR.

Bardzo staramy się zadbać o to, by w tym weekendzie, w którym przyjeżdżają oni na wykłady, żeby mogli skorzystać też z Eucharystii. Dla nich to jest też ogromnie ważne, żeby też w klimacie wiary podejmować studia – informuje rektor WSKSiM.

Rekrutacja na studia podyplomowe trwa do 15.03.2021 r. Prowadzona jest ona drogą elektroniczną. Wszelkie niezbędne informacje znajdują się w opisie poszczególnych kierunków na stronie: podyplomowe.wsksim.edu.pl/oferta-studiow-podyplomowych/

Pierwsze zajęcia wystartują już w przyszłym miesiącu.